סדנה שוקולד זוגית – שוקו Love

סדנת שוקולד זוגית של “אמיליה” הינה פורמט יצירה אינטימי עם שוקולטייה.

גילויים של טעמים וחווית יצירה הופכים את המפגש להרפתקה שבהחלט ניתן להתרפק עליה. אנו רוצים לאפשר לכם ליהנות יחד מגילוי של ידע עתיק שהינו סוד שמור לאוהבים באשר הם.

.בואו אל הלופט של “אמיליה” לשעה וחצי של עונג מתוק

VALRHONA נכין יחד פרלינים שהם שיא אמנות האהבה המתוקה, נתענג על שוקולד איכותי משובח מבית

.וככל שהזמן והחשק ייתנו, נכין עוד ועוד דברי מתיקה מעלפים שמעלים לחלוחית עונג אפילו בעיניים

עבור אלו שלא מצליחים להיפטר מהנוסטלגיה הרגשית המתוקה, שמור לנו המתכון האמיתי של המקופלות המיתולוגיות. סדנת שוקולד זוגית אצל ”אמיליה” תאפשר לכם את גילוי מתוק של רזי האהבה הטעימה – הקקאו מלהיט את הנפש בשלל צורות, כי הוא הרי החומר הפיסולי המושלם.

לא רק מלים יפות אלא מעשים בטוב-טעם, סטודיו ”אמיליה” מחזיק בחדר שוקולד מקצועי אשר תמיד מקורר לטמפרטורה של 20 מעלות. זו טמפ’ העבודה עם החומר הכהה והנהדר וגם עבורנו, בני האדם, היא נעימה והולמת את חום גופנו. ברצוננו לאפשר לכם מיזוג נאה של עונג חושי ויצירה אמנותית. אמנם השיר הישן גורס ”אין שלם מלב שבור” אבל סדנת שוקולד זוגית מעדיפה ליצור לבבות שוקולד שלמים ומושלמים. להתענג עליהם יחד, את זה אנחנו בטוחים שאתם יודעים יופי.

הרימו איתנו כוסית, הרגישו את העור מתחשמל מהמגע בין שוקולד ואלכוהול. הבה נבזוק גם אגוזים ונכין כדורי קראנצ’ טובים בהרבה מ”פררו-רושה”. סדנת שוקולד זוגית של ”אמיליה” היא מקום לבוא אליו עם חושים פתוחים ובחברה טובה. משאלתנו היא להעניק לכם רגעים של עונג שהוא רק שלכם, טעם ויצירה פרטית כמו שאתם יודעים הכי טוב.

מכאן תצאו עם מארז מהודר וענקי של הדברים המופלאים שיצרתם איתנו. אולי תרצו לחלוק קצת עם אנשים אחרים? האהובים עליכם, קטנים כגדולים? אנחנו גם נבין לחלוטין אם תחליטו שלא… ישנו משהו באהבת חיים של זוג שממש דורש ייחוד, מקום קסום של פרטיות.

הו אהבה, כמה לבטים היא מביאה. זוגות רבים שבאו להתענג איתנו ממש לא רצו להשאיר את ילדם בבית ולעתים כואב הלב במיוחד, במצב של ילד חולה שוקולד… לכן החלטנו שאם אתם חייבים, אבל ממש חייבים, אז גם הקטנצ’יקים שלכם מוזמנים – לשבת אתכם ליד (או על) השולחן לחלוק קצת אהבה…. כי אתם אהובים ורצויים אצלנו, אוהבי השוקולד באשר אתם, אז עצתנו היא – קבלו את ההחלטה המתוקה ביותר וקחו זמן נכון לעצמכם.

די למלים! קבעו לכם עונג משותף ובואו כפי שאתם: סדנת שוקולד זוגית של ”אמיליה” מתקיימת בלופט נהדר באיזור התעשייה גבעתיים. המקום נמצא חמש דקות ממחלף אלוף-שדה, עשר דקות ממחלף השלום. בצמוד לבניין ישנו מגרש חנייה ציבורי ורחב-ידיים. לאחר השעה חמש אחה”צ החנייה בו היא ללא תשלום וטוב שכך – דברי מתיקה הנלחשים במהלך סדנת שוקולד זוגית של ”אמיליה”, הלילה יפה להם מאד.

 

להזמנות חייגו