קורס שוקולטייה יוני-יולי 2019 בשיתוף Barry- ההרשמה בעיצומה

“אמיליה שוקולד- האקדמיה הישראלית לשוקולד” גאה להציג מתכונת חדשה של קורס שוקולטייה מקצועי – בשיתוף חברת Barry (צרפת).מתכונים וחומרי גלם

זהו הקורס המקיף והמעמיק ביותר בישראל, אשר מקנה ידע נרחב באומנות השוקולד, מרמת חומר הגלם ועד גימור, עיטוף והגשה. הקורס במהותו הינו מעשי ומאפשר התנסות ועבודה עצמית בכל שלבי הייצור – הן ידנית והן באמצעות ציוד תעשייתי מקצועי.להשלמת הידע, הקורס היחיד בארץ שכולל שיעור bean to bar והתנסות עם המכשור הרלוונטי). קורס שוקולטייה של ”אמיליה שוקולד-האקדמיה הישראלית לשוקולד” הינו בן 65 שעות אקדמיות ונפרש על פני עשרה מפגשים אחת לשבוע.

מכיוון שאנחנו רואים בקורס רק את תחילת הדרך שלכם אז יחד עם הכלים הבסיסיים החזקים שתרכשו במהלך הקורס אנו מלווים את בוגרינו גם בסיום הקורס

*40 שעות התנסות מעשית בייצור – ללא חיוב נוסף

*מעטפת של רישיון יצרן וכשרות לחצי שנה הראשונה מתום הקורס לתלמידים המייצרים בחדר הייצור שלנו (בכפוף לנוהלי המקום)

*פורום סגור המסייע במיתוג אריזות אישיות של התלמידים וחנות לציוד וחומרי גלם מקצועית לשוקולטיירים במחירים מעולים וללא צורך להתחייב למלאים גדולים.

.

האקדמיה הישראלית לשוקולד הינו בית הספר היחיד בארץ אשר מעמיד בפניכם היכרות עם כל ציוד הייצור הנדרש בשוקולטרי.

מכונות טמפור, גיטרות לחיתוך שוקולד, אנרובר, מלנג’ר , מערכות צביעת שוקולד ועוד.


מחזור לימודים רץ 2019

(יוני–יולי ר’ טבלה).

במהלך עשרה מפגשים התלמידים יכירו, יתנסו וייצרו שוקולד – החל בחומרי הגלם ופולי הקקאו ועד למוצר הסופי המדויק. כדי ליצור שוקולד ברמה עולמית, יש צורך בהבנה מעמיקה גם בחומרי הגלם והמוצרים הנלווים. התלמידים יתנסו בהכנה ועבודה עם מרציפן,ג’יאנדויה, פרלינה (מחית נוגט) וכאמור – הכנה ועיצוב של ממתקים מסוגים שונים (קונפיסרי).

קורס שוקולטייה של “אמיליה שוקולד” הינו בהנחיית רונן אפללו. הקורס עצמו קיבל את חותם האיכות וזכויות השימוש בידע, המתכונים וחומרי הגלם של החברה.שיתוף פעולה הדוק עם שפים מובילים מהעולם אשר ביקרו והעבירו השתלמויות בבית הספר. Cedric groulet/vincent vallee/Alexander bourdux ועוד.

 רונן אפללו הינו שוקולטייר עטור פרסים בינלאומיים ומקום שני בעולם לשנת 2018.

קורס שוקולטייה של “אמיליה שוקולד” נערך באקדמיה הישראלית לשוקולד בגבעתיים ומתאים לאוהבי השוקולד באשר הם – הן למתחילים והן למקצוענים מהתחום – היות והקורס כולל את כל חטיבות הידע והניסיון המעשי, הנחוצות להכנת שוקולד וקונפיסרי ברמה עולמית. זהו קורס המאפשר קליטה מיידית לעבודה בתחום, למעוניינים בכך. והקורס היחידי בארץ המאפשר התנסות מעשית (סטאז’) כבר במהלך הקורס .לפרטים נוספים הנכם מוזמנים לפנות באמצעות דף יצירת קשר.